KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16993055

nr 1699 3055

Ossian Elgström

(1883-1950), Sverige

Signerad. Blandteknik på pannå, yttermått inklusive ram: 39x26cm

Ossian Elgström, svensk målare född 1883, död 1950.

Utrop:

800 kr

måndag 5 maj 2025
kl 20:04:39

Ossian Elgström

Läs mer om Ossian Elgström